Dzień dobry! Nazywam się Agnieszka. Jestem Panią Manager.

Od 14 lat z sukcesami zarządzam procesami, projektami, procedurami oraz zespołami, dlatego przełożeni, współpracownicy, przyjaciółki i mąż mówią o mnie pani managerka.

Cele, tabelki, strategie, wykresy, plany to moje naturalne środowisko. Bliscy śmieją się, że moje czerwone krwinki noszą teczkę i okulary. Wszystko mam zawsze dokładnie zaplanowane, dzięki czemu osiągam to, co jest dla mnie ważne.

Nie nauczę Cię jednak planowania. Wiesz dlaczego? Bo samo sporządzanie nawet najbardziej szczegółowych strategii w najpiękniejszym zeszycie świata nie przyniesie żadnych rezultatów, jeśli nie podejmiesz odpowiednich działań. Tylko one są w stanie zagwarantować satysfakcjonujący wynik. To jest właśnie moja specjalność – przynoszenie konkretnych wartości, zgodnych z celem osobistym i organizacji, którą reprezentuję.

Moim celem jest przekazanie Ci wartościowej wiedzy na temat skutecznego zarządzania otaczającym Cię światem, zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej, w taki sposób żebyś osiągała wymierne rezultaty, mając czas na spełnianie się w roli szefa, pracownika, przyjaciółki, matki, żony. To możliwe! Udowadniam to od ponad dekady!

Chciałabym abyś dołączyła do społeczności pań managerek, które z uśmiechem realizują nawet najtrudniejsze zadania, bo wiedzą, że cały sekret tkwi w tym, by tego słonia zjeść po kawałku.

  • Nauczę Cię jak realizować postawione przez siebie cele, również finansowe.
  • Pokażę jak rozwinąć biznes lub zarządzane przez Ciebie działały.
  • Sprawię, że staniesz się lubianą liderką, która potrafi wymagać.
  • Pomogę poznać tajniki negocjacji i nauczę Cię jak się je wygrywa.
  • Powiem jak wykorzystać Twoje naturalne zdolności w zarządzaniu.

A to wszystko w oparciu o sprawdzone rozwiązania, których sama czynnie używam od wielu lat i nigdy mnie nie zawiodły. Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie zapisane marzenia stają się realnymi celami, zamienionymi na działania, dzięki którym będziesz zmuszała życie, aby zawsze układało się po Twojej myśli.

Agnieszka
Scroll to Top