with Brak komentarzy

 

 

 

 

Manager też człowiek. Lubi sobie sprawić odrobinę przyjemności aby się odprężyć, zrelaksować, poczuć lepiej lub lepiej wyglądać.

Sprawdziłam, dotknęłam, powąchałam i mam – jestem zadowolona więc polecam dalej. Z radością wspieram polskie projekty i promuję to co najlepszego u nas. Nieustannie podpatruję i czerpię inspirację bo uczyć można się stale, zwłaszcza od lepszych od nas.

 

Poniżej lista moich majowych przyjemności 😉

  • Zamek w Reszlu http://www.zamek-reszel.com – fantastyczne miejsce na weekendowy wypad i nie tylko. Dobrze położony, umożliwia szybkie przemieszczanie się pomiędzy kolejnymi turystycznymi atrakcjami Warmii i Mazur. Pyszne jedzenie, serdeczność gospodarzy i autentyczna życzliwość w kierunku gości podróżujących z psem, sprawia, że to nasza miejscówka nr 1 w tych okolicach! Odpowiednią dawkę przyjemności zapewniają też wystawy zorganizowane w zamku a także wpadający z gospodarską wizytą golden retriever o imieniu Lola!

  • Mamerki https://www.mamerki.com – kompleks niezniszczonych bunkrów z czasów II wojny światowej. Warto odwiedzić ze względu na doskonale zachowane bunkry, które można zwiedzać wewnątrz ( weźcie latarki!), wieżę z której rozpościera się piękny widok i ciekawą ekspozycję muzealną. Dodatkowe gwiazdki przyznaje za to, że ekspozycję muzealną można zwiedzać z psem! Brawo Wy!

  • Sun&Snow https://www.sunandsnow.pl– wakacyjne apartamenty, nie tylko przyjazne psom, ale umożliwiające komfortowy wypoczynek w wielu atrakcyjnych miejscach Polski. My podróżujemy z nimi trzeci rok i jak na razie – bez zarzutu 🙂

  • Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS https://www.youtube.com/user/SWPSpl – doskonałe miejsce, gdzie bezpłatnie możesz posłuchać wielu wybitnych wykładowców i naukowców, dyskutujących na poważne i mniej poważne psychologiczne tematy. Warto!

  • Świeca Village Candle o zapachu Awakening.Do tej pory świece królowały u mnie w domu głównie na jesieni. Dzięki uroczej sprzedawczyni, udało mi się wybrać świecę, która ma idealny zapach na lato. Świeży i nie męczący.

  • Książka Michała Szafrańskiego Zaufanie jako waluta przyszłości.https://zaufanieczyliwaluta.pl Świetnie napisana książka o realizowaniu marzeń. Szczera historia przedsiębiorcy, który uczył się na swoich porażkach. Polska książka motywacyjna roku. Nie przesadzam.

  • Torebki Hollie http://www.hollie.pl/sklep– torebki tworzone przez Polkę z włoskiej skóry. Piękne, ponadczasowe, dobrze wykonane i bardzo must have dla zabieganej managerki. Dobra inwestycja na długie lata.
Follow Pani Manager:

Od kilkunastu lat zarządzam zespołami sprzedażowymi w galeriach handlowych. Sprzedaż to moja pasja, a sklepy, którymi zarządzam, to mój drugi dom :)

Latest posts from