Przyjemności miesiąca Pani Manager

 

 

 

 

Manager też człowiek. Lubi sobie sprawić odrobinę przyjemności aby się odprężyć, zrelaksować, poczuć lepiej lub lepiej wyglądać.

Sprawdziłam, dotknęłam, powąchałam i mam – jestem zadowolona więc polecam dalej. Z radością wspieram polskie projekty i promuję to co najlepszego u nas. Nieustannie podpatruję i czerpię inspirację bo uczyć można się stale, zwłaszcza od lepszych od nas.

 

Poniżej lista moich majowych przyjemności 😉

  • Zamek w Reszlu http://www.zamek-reszel.com – fantastyczne miejsce na weekendowy wypad i nie tylko. Dobrze położony, umożliwia szybkie przemieszczanie się pomiędzy kolejnymi turystycznymi atrakcjami Warmii i Mazur. Pyszne jedzenie, serdeczność gospodarzy i autentyczna życzliwość w kierunku gości podróżujących z psem, sprawia, że to nasza miejscówka nr 1 w tych okolicach! Odpowiednią dawkę przyjemności zapewniają też wystawy zorganizowane w zamku a także wpadający z gospodarską wizytą golden retriever o imieniu Lola!

  • Mamerki https://www.mamerki.com – kompleks niezniszczonych bunkrów z czasów II wojny światowej. Warto odwiedzić ze względu na doskonale zachowane bunkry, które można zwiedzać wewnątrz ( weźcie latarki!), wieżę z której rozpościera się piękny widok i ciekawą ekspozycję muzealną. Dodatkowe gwiazdki przyznaje za to, że ekspozycję muzealną można zwiedzać z psem! Brawo Wy!

  • Sun&Snow https://www.sunandsnow.pl– wakacyjne apartamenty, nie tylko przyjazne psom, ale umożliwiające komfortowy wypoczynek w wielu atrakcyjnych miejscach Polski. My podróżujemy z nimi trzeci rok i jak na razie – bez zarzutu 🙂

  • Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS https://www.youtube.com/user/SWPSpl – doskonałe miejsce, gdzie bezpłatnie możesz posłuchać wielu wybitnych wykładowców i naukowców, dyskutujących na poważne i mniej poważne psychologiczne tematy. Warto!

  • Świeca Village Candle o zapachu Awakening.Do tej pory świece królowały u mnie w domu głównie na jesieni. Dzięki uroczej sprzedawczyni, udało mi się wybrać świecę, która ma idealny zapach na lato. Świeży i nie męczący.

  • Książka Michała Szafrańskiego Zaufanie jako waluta przyszłości.https://zaufanieczyliwaluta.pl Świetnie napisana książka o realizowaniu marzeń. Szczera historia przedsiębiorcy, który uczył się na swoich porażkach. Polska książka motywacyjna roku. Nie przesadzam.

  • Torebki Hollie http://www.hollie.pl/sklep– torebki tworzone przez Polkę z włoskiej skóry. Piękne, ponadczasowe, dobrze wykonane i bardzo must have dla zabieganej managerki. Dobra inwestycja na długie lata.

LUBISZ TEN ARTYKUŁ?

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze
Share on linkedin
Udostępnij na Linkdin
Share on email
Wyślij e-maileim

O MNIE

ZOSTAW KOMENTARZ

Przewiń do góry